Pablo Software Solutions
 
Konferencje
Copyright (c) 2013 by Komel All Rights reserved
KOMEL organizuje corocznie konferencje na­ukowo-techniczne pt. "Problemy Eksploatacji Maszyn i Napędów Elektrycznych" - PEMINE. Ponadto od roku 2001 Instytut organizuje nieregularnie forum "Efektywność Energetyczna Napędów z Silnikami Elektrycznymi" - EENSE

Konferencje organizowane przez nasz Instytut to znakomita okazja do zaprezentowania osiągnięć dokonanych zarówno w Komelu, jak również przez inne firmy i instytucje biorące w nim udział.

Szanowni Państwo,
Drodzy Goście i Prelegenci,

2020 rok za nami - ten wyjątkowy rok był pierwszym, w tradycji konferencji PEMINE,  kiedy zmuszeni byliśmy ją odwołać. Pełni nadziei patrzymy na Nowy 2021 Rok, w którym życzymy Państwu i sobie byśmy mogli spotkać się podczas XXIX Konferencji Naukowo-Tech­nicznej "Pro­blemy Eks­ploatacji Ma­szyn i Napę­dów Elek­trycz­nych".

W dniach 26-28 maja 2021 na najlepszą w kraju konferencję z dziedziny napędów elektrycznych, zaprasza Państwa Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KO­MEL oraz patroni wydarzenia Minister Rozwoju, Pracyi Technologii* oraz Komitet Elektrotechniki PAN.

Tradycyjnie już Hotel Perła Południa w Rytrze koło Nowego Sącza będzie naszym gospodarzem.

Optymistycznie zakładając polepszenie sytuacji epidemicznej, planując organizację konferencji wyłącznie w trybie stacjonarnym, oczywiście przy priorytetowym traktowaniu bezpieczeństwa naszych gości i przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń zalecanych przez Główny Inspektorat Sanitarny.

W związku z tym, iż sytuacja jest bardzo dynamiczna, o szczegółach poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.


Kliknij w baner aby przenieść się na stronę konferencji.
Z poważaniem,
Mariusz Czechowicz
Sekretarz Konferencji

Widok sali konferencyjnej
Sesja dialogowa
Stoiska firmowe
Siedziba Główna
Al. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice
Biuro Konstrukcyjne
Laboratorium Maszyn Elektrycznych
Zakład Wdrożeniowy
ul. Moniuszki 29, 41-209 Sosnowiec