Pablo Software Solutions
 
Po Godzinach
Copyright (c) 2014 by Komel All Rights reserved
Wycieczka do Turcji

W dniach 2-9 września 2013r. pracownicy naszego instytutu wzięli udział w wycieczce krajoznawczej do Turcji. Marmaris - miasto leżące w przepięknej zatoce Morza Egejskiego - zrobiło na Komelowcach ogromne wrażenie. Poza miejscowymi atrakcjami w postaci uroczego kompleksu hotelowego, malownicze krajobrazy zatoki, przystani oraz centrum miasteczka na zawsze pozostaną w pamięci odwiedzających te egzotyczne zakątki.

W trakcie pobytu zorganizowano wiele wycieczek, w tym do Efezu, na wyspę Rodos oraz rejsy statkami po rzece Dalyan i okolicznych wyspach. 
Wycieczka do Karpacza

We wrześniu załoga Komelu uczestniczyła w wycieczce krajoznawczej do Karpacza. Poza zwiedzaniem samego miasta Komelowcy zdobyli dzielnie Śnieżkę, a także wzięli udział w zwiedzaniu okolicznych atrakcji. W pamięci wszystkich oprócz pięknych karkonoskich krajobrazów najbardziej utkwiły m.in. park miniatur i kopalnia uranu w Kowarach. W drodze powrotnej zwiedzono także okazały zamek w Książu.   

Wycieczce towarzyszyły także imprezy towarzyskie (ognisko, uroczysta kolacja), gdzie świętowano wybór nowego dyrektora.


KOMEL zdobywa świat:)

Przedstawiciele KOMEL-u odwiedzili już wiele interesujących miejsc na całym świecie. 
Zapraszam do nadsyłania kolejnych zdjęć.

Rosja, Moskwa
Japonia - Kyoto
Hiszpania - Barcelona
Chorwacja - Dubrownik
Chiny - Wielki Mur

Wycieczka na Cypr

Na przełomie sierpnia i września 2015r. grupa pracowników naszego Instytutu uczestniczyła w tygodniowej wycieczce do Pafos, niewielkiego, ale uroczego kurortu na Cyprze. Podczas pobytu na tej egzotycznej wyspie Komelowcy zwiedzili wiele interesujących zakątków oraz zapoznali się ("w pigułce") z jej kulturą i historią. Ponadto część grupy uczestniczyła w wielu wycieczkach krajoznawczych, m. in. do Nikozji, Pafos - odwiedzając m. in. grobowce starożytnych władców oraz w głąb dzikiego półwyspu Akamas, biorąc udział w safari.
Towarzystwo Ubezpieczeniowe TU ZDROWIE - oferta dla pracowników KOMEL-u

Dokumenty do pobrania w formacie pdf.

- Katalog świadczeń       
- Oferta grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
- Warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ
Instytut Napędów i Maszyn  Elektrycznych
KOMEL